Maszyny do obróbki kamienia

Witamy na naszej stronie internetowej w dziele KAMIEŃ – maszyny do obróbki kamienia dla przemysłu kamieniarskiego. Nasza oferta skierowana jest do różnych sektorów, takich jak: budownictwo, wykończenie wnętrz,  przemysł nagrobkowy czy kopalnie kamienia.

Nasza Oferta

W naszej ofercie znajdziesz szeroką ofertę maszyn do obróbki kamienia, od podstawowych urządzeń dla mniejszych zakładów kamieniarskich, po kompletne linie produkcyjne dla dużych zakładów, kopalnie itp. Wszystkie maszyny cechują się najwyższą jakością wykonania oraz zaawansowanym poziomem technologicznym, gwarantującym najwyższą jakość i wydajność.

Oferowane Maszyny i Urządzenia:

piły cnc do cięcia kamienia, polerki, automatyzacja (roboty, systemy załadunkowo-rozładowcze, magazyny kamienia), stoły do cięcia ceramiki, centra obróbcze cnc do kamienia, boczkarki do kamienia, ściany odpylające i oczyszczalnie wody, traki przeznaczone dla kamieniołomów, łupiarki do kamienia, systemy cięcia strumieniem wody – waterjet, systemy podnoszenia i transportu kamienia (podnośniki podciśnieniowie, zurawie, systemy podwieszania i suwnice) oraz urządzenia do pomiarowania 2D i 3D.

Współpracujemy z Najlepszymi

Współpracujemy z renomowanymi producentami, takimi jak grupa Biesse (Intermac, Montresor), Donatoni, Pellegrini, Claudio Turrini, Elephant, Prodim, Enkong. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych maszyn i urządzeń.

Nasze Usługi

Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy: od pomocy w doborze maszyny dostosowanej do Twoich potrzeb, po montaż i instalację maszyny, kompleksowe szkolenie pracowników, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, oryginalne części zamienne.

Nasze maszyny są zaprojektowane tak, by sprostać wymaganiom i oczekiwaniom Twojej produkcji. Poznaj naszą ofertę i zapytaj o referencje! Jesteśmy pewni, że nasze rozwiązania spełnią Twoje najwyższe oczekiwania.

Zobacz wszystkie

Piły CNC

Polerki

Roboty

Automatyzacja

Stoły do cięcia ceramiki

CNC

Boczkarki

Sciany odpylające

Traki

Łupiarki

Magazyny

Oczyszczalnie wody

Oprogramowanie

Waterjet

Podnośniki

Urządzenia pomiarowe

Partnerzy

Zaufali nam

Zobacz nasze referencje