Busetti F10
Dwukrawędziarka składająca się z 10 wrzecion pracujących tarczami garnkowymi przeznaczona do szybkiej obróbki krawędzi elementów z dwóch stron w zakresie: szlifowania, polerowania, elementów prostokątnych wraz z narożnikami w wymiarze min.
Możliwość zamontowania drugiego modułu (praca w linii). Dostępna w różnych układach: linia może pracować w układzie L , U i w linii prostej , który pozwala na obróbkę 4 krawędzi podczas jednego przejazdu. Opcjonalnie ramię załadowcze przy wejściu lub wyjściu elementów. Automatyczny pomiar narzędzi, możliwość czytania kodów kreskowych.
Grubość szkła: 3 – 19 mm
Busetti F12
Dwukrawędziarka składająca się z 12 wrzecion pracujących tarczami garnkowymi przeznaczona do szybkiej obróbki krawędzi elementów z dwóch stron w zakresie: szlifowania, polerowania, elementów prostokątnych wraz z narożnikami.
Możliwość zamontowania drugiego modułu (praca w linii). Dostępna w różnych układach: linia może pracować w układzie L ,U i w linii prostej , który pozwala na obróbkę 4 krawędzi podczas jednego przejazdu. Opcjonalnie ramię załadowcze przy wejściu lub wyjściu elementów. Automatyczny pomiar narzędzi, możliwość czytania kodów kreskowych.
Grubość szkła 3 – 19 mm
Busetti FK
Automatyczna szlifierka dwustronna do szlifowania i polerowania szkła tarczami garnkowymi w szlifie trapezowym. Urządzenie posiada 10 głowic roboczych na stronę, w tym 6 do krawędzi płaskiej i po 2 do fazy górniej i dolnej – 45 stopni. Opcjonalnie dostępny jest zespół głowic do zatępiania naroży. Maszyna dostępna jest w pełnym zakresie wymiarów. Istnieje możliwość połączenia 2 maszyn w pełni automatyczną linie.
DANE TECHNICZNE:
Min. – max. szerokość szkła: 110 – 6000 mm
Grubość szkła: 3-19 mm
Prędkość posuwu: 0-8 m/min
Busetti P3
Automatyczna szlifierka dwustronna do szlifowania i polerowania szkła tarczami obwiedniowymi. Urządzenie posiada 3 głowice robocze na stronę. Opcjonalnie dostępny jest zespół głowic do zatępiania naroży. Maszyna dostępna jest w pełnym zakresie wymiarów. Istnieje możliwość połączenia 2 maszyn w pełni automatyczną linie.
DANE TECHNICZNE:
Min. – max. szerokość szkła: 110 – 6000 mm
Grubość szkła: 3-12 mm
Prędkość posuwu: 0-16 m/min
Busetti P4
Automatyczna szlifierka dwustronna do szlifowania i polerowania szkła tarczami obwiedniowymi. Urządzenie posiada 4 głowice robocze na stronę. Opcjonalnie dostępny jest zespół głowic do zatępiania naroży. Maszyna dostępna jest w pełnym zakresie wymiarów. Istnieje możliwość połączenia 2 maszyn w pełni automatyczną linie.
DANE TECHNICZNE:
Min. – max. szerokość szkła: 110 – 6000 mm
Grubość szkła: 3-12 mm
Prędkość posuwu: 0-16 m/min