Glasscool

Tunel chłodzący Glasscool uzupełnia proces suszenia farby poprzez chłodzenie szklanych paneli opuszczających piec do suszenia, umożliwiając ich przenoszenie. Chłodzenie odbywa się za pomocą szybkobieżnych przepływów powietrza laminarnego, działających na górnej i dolnej stronie szklanych paneli podczas transportu. Glasscool umożliwia podział sektorów wentylacyjnych w celu stopniowego chłodzenia szklanych paneli.

Glassoven

Glassoven jest to suszarnia do emalii i farb nakładanych na szkło płaskie. Jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom dotyczącym suszenia powiązanego z rodzajem produktów lakierniczych, nawet o bardzo różnych składach chemicznych. Szkliwa ceramiczne, farby organiczne, farby na bazie silikonu i inne produkty specjalne wymagają różnych procesów suszenia, w tym dodatkowego promieniowania, intensywnej wentylacji lub kombinacji ich obu, w zależności od charakterystycznych cech samego produktu malarskiego. W zależności od konfiguracji, Glassoven może osiągnąć temperatury przekraczające 200° C.

MITO

Jedno lub dwuramienna oscylacyjna maszyna natryskowa, odpowiednia do nanoszenia dowolnego rodzaju farby lub kleju na bazie wody lub rozpuszczalnika. Jest idealna dla małych i średnich firm, które szukają elastyczności i produktywności, a także ekonomicznej eksploatacji.

Smartcoater Evo

Smartcoater Evo to najbardziej wszechstronna powlekarka walcowa, odpowiednia dla różnych rodzajów materiałów i procesów, która może być stosowane jako samodzielna maszyna w małych zakładach lub wbudowana w linie w złożonych urządzeniach do powlekania.
Charakterystyka
• Maszyna na kółkach do szybkiego demontażu z linii
• Pneumatyczne podnoszenie dla efektu pływającego i w sytuacjach awaryjnych
• System szybkiego czyszczenia korytek, skrobaków bocznych i zgarniaczy rolkowych całkowicie zdejmowalnych
• Całkowita widoczność najczęściej używanych komponentów wewnątrz urządzenia