MEKANIKA SP. Z O.O. jest liderem w zakresie projektowania i wdrażania nowoczesnych technologii i największym w Polsce dostawcą maszyn i urządzeń do obróbki szkła i kamienia, jak również cenionym dostawcą narzędzi.

Dostarczamy każdy rodzaj maszyn do przemysłu szklarskiego i kamiennego, zarówno dla małych przedsiębiorstw, jak i kompletne linie produkcyjne. Nasze maszyny reprezentują najwyższą jakość wykonania oraz najwyższy poziom technologiczny, tym samym zapewniając produkcję na najwyższym światowym poziomie pod względem jakości i wydajności.

Dostarczyliśmy do naszych klientów ponad 1200 maszyn. Obecnie, każdego dnia gdzieś w Polsce dział serwisu Mekanika montuje kolejną maszynę bądź urządzenie.

MEKANIKA otworzyła w Gorlicach nowoczesne centrum dla przemysłu szklarskiego i kamieniarskiego. Przy ul. Krakowskiej 42 znajduje się nie tylko siedziba główna i salon wystawowy nowoczesnych maszyn oraz ich autoryzowany serwis, ale także MEKLAB – centrum pokazowe, gdzie codziennie każdy klient może przetestować maszyny z naszej oferty.

 

 

Atutem naszej marki, stanowiącym o jej sukcesie na polskim rynku, jest wykwalifikowana kadra. Na rzecz klientów w całej Polsce, pracuje obecnie nasz ponad 25 osobowy zespół ekspertów posiadający wieloletnie doświadczenie i zapewniający kompleksową obsługę inwestycji od doradztwa w zakresie wyboru technologii i uzyskania wsparcia finansowego, przez montaż, po przeszkolenie operatorów i wieloletnią stałą opiekę serwisową.

Naszym klientom gwarantujemy wsparcie:

– finansowe (doradztwo, leasing, dotacje unijne)
– techniczno-konstrukcyjne (projektowanie linii produkcyjnych, plany modernizacji, programowanie i testowanie (maszyn i robotów)
– szkoleniowe (szkolenia wstępne i doszkalające dla operatorów)
– logistyczne (dostawa i montaż maszyn)
– handlowe (sprzedaż części zamiennych i podzespołów)
– serwisowe (naprawy gwarancyjne, assistance, regeneracja)

Naszą misją jest nieustanne zwiększanie zadowolenia naszych klientów, poprzez innowację, inwestycję, ulepszanie procesów i jakości.

Główną zasadą naszego działania jest sprostanie wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tworzenie długoterminowych więzi stałej współpracy.

Wiemy, że nasze codzienne działania mają wpływ na ulepszenie warunków życia ludzi. Dlatego też nigdy nie zapominamy o społecznym wymiarze naszej pracy i działamy mając na uwadze dobro naszych klientów.

Działamy i inwestujemy na wszystkich poziomach, we wszystkich aspektach naszej działalności.

W Polsce jesteśmy znani z tego, że oferowane przez Nas produkty zawsze osiągają gwarantowane parametry, a w naszych działaniach kierujemy się zasadą świadczenia usług kompleksowych i podporządkowanych oczekiwanym efektom.

Kierujemy się zasadą stawiania interesu wspólnego ponad korzyści indywidualne. Dzięki temu tworzymy zgrany zespół, w którym dzielimy się swoimi doświadczeniami.

Zapraszamy do współpracy!