Busetti F10

Wysokoprodukcyjna maszyna dwukrawędziowa do szybkiej obróbki krawędzi elementów z dwóch stron w zakresie: szlifowania, polerowania, elementów prostokątnych wraz z narożnikami w wymiarze min. 175mm x 220 mm do 3600mx3300mm.
Możliwość zamontowania drugiego modułu (praca w linii), który pozwala na obróbkę 4 krawędzi podczas jednego przejazdu. Opcjonalnie ramię załadowcze przy wejściu lub wyjściu elementów. Automatyczny pomiar narzędzi, możliwość czytania kodów kreskowych. Układ głowic: 6 głowic do krawędzi płaskiej, 4 głowice do fazy.

DANE TECHNICZNE:
Prędkość pracy dla granitu Black Africa: 600 mm/m
Całkowita moc zainstalowana: 55 kW

Busetti F12

Wysokoprodukcyjna maszyna dwukrawędziowa do szybkiej obróbki krawędzi elementów z dwóch stron w zakresie: szlifowania, polerowania, elementów prostokątnych wraz z narożnikami w wymiarze min. 175mm x 220 mm do 3600mx3300mm. Możliwość zamontowania drugiego modułu (praca w linii), który pozwala obróbkę 4 krawędzi podczas jednego przejazdu. Opcjonalnie ramię załadowcze przy wejściu lub wyjściu elementów. Automatyczny pomiar narzędzi, możliwość czytania kodów kreskowych. Układ głowic: 8 głowic do krawędzi płaskiej, 4 głowice do fazy.

DANE TECHNICZNE:
Przykładowa prędkość pracy dla granitu Black Africa – 650 mm/min
Całkowita moc zainstalowana: 58 kW