DEP 1600 CM

System dekantacji DEP 1600 CM to instalacja gwarantująca natężenie przepływu równe 1600 l/min. Składa się ona z jednego odstojnika podzielonego na sektory montowane na miejscu. System nadający się do instalacji na zewnątrz, bez ograniczeń wymiarowych. Zazwyczaj proponowany z systemem prasy filtracyjnej FP. Może być również wyposażony we flokulator.

MULTIDEP 1200 C/2

System dekantacji MULTIDEO 1200 C/2 to instalacja składająca się z dwóch połączonych pomiędzy sobą odstojników, gwarantujących natężenie przepływu równe 1200 l/min, nawet przy ograniczonych wysokościach. W zależności od sektora, w jakim miałby znaleźć zastosowanie wyposażony może być również we flokulator (kamień, ceramika, cement).

MULTIDEP 2400 QC/3

System dekantacji wykorzystujący swój kwadratowy kształt do optymalizacji przestrzeni i pojemności, przy równoczesnym utrzymywaniu natężenia przepływu wody równej 2400 l/min, nawet przy ograniczonej wysokości. System składa się z 3 połączonych ze sobą odstojników. Instalacja jest w pełni zautomatyzowana i ma charakter modułowy, dzięki czemu idealnie nadaje się do dużych przedsiębiorstw. Zazwyczaj proponowany razem z systemem prasy filtracyjnej FP. Może być również wyposażony we flokulator.