DEP 1600 CM

System dekantacji DEP 1600 CM to instalacja gwarantująca natężenie przepływu równe 1600 l/min. Składa się ona z jednego odstojnika podzielonego na sektory montowane na miejscu. System nadający się do instalacji na zewnątrz, bez ograniczeń wymiarowych. Zazwyczaj proponowany z systemem prasy filtracyjnej FP. Może być również wyposażony we flokulator.

DEP 350 C

System dekantacji DEP 350 C to instalacja zapewniająca natężenie przepływu wody równe 350 l/min.
Zazwyczaj dostarczany w połączeniu z workownicą do odwadniania DSM lub z prasą filtracyjną FP 400/8. W zależności od sektora, w którym miał by zostać zastosowany można go wyposażyć we flokulator (kamień, ceramika, cement).

DEP 600 C

System dekantacji DEP 600 C to instalacja szczególnie ceniona przez małe i średnie przedsiębiorstwa. Zapewnia natężenie przepływu wody równe 600 l/min. W zależności od potrzeb klienta może być dostarczany w połączeniu z workownicą do odwadniania DSM lub prasą filtracyjną FP. Może być również wyposażony we flokulator.

DEP 800 QC

System dekantacji DEP 800 QC to instalacja, która dzięki swojemu kwadratowemu kształtowi zapewnia natężenie przepływu wody równe 800 l/min, nawet przy ograniczonej wysokości. W zależności od potrzeb klienta może być dostarczany w połączeniu z workownicą do odwadniania DSM lub prasą filtracyjną FP. Może być również wyposażony we flokulator.

MB

Kabina odpylająca z podwójnym systemem strącania pyłu. Na zewnątrz znajduje się strumień wody w układzie kaskadowym wytwarzany do chwytania najcięższych zawieszonych pyłów. Wewnątrz zainstalowano dodatkowy system strącania poprzez zastosowanie dysz, niezbędny do całkowitego odpylenia zassanego powietrza. Zaprojektowana dla zapewnienia maksymalnej wydajności przy ograniczonej konserwacji. Wyprodukowana z najlepszej jakości stali nierdzewnej AISI 304.

MBS

Kabina ssąca z systemem mechanicznego tłumienia pyłów. Wewnątrz MBS zainstalowano cztery filtry nabojowe na metr liniowy, które zapewniają filtrację skuteczną na 99,8%, przy całkowitym poszanowaniu norm europejskich i międzynarodowych. Wykorzystanie filtrów nabojowych zamiast tradycyjnych tulei zapewnia większą powierzchnię filtrującą, a tym samym mniejszą konserwacj∂. Skuteczność płukania jest zapewniona przez zbiornik sprężonego powietrza o 19 litrach na metr liniowy. Filtry nabojowe z polietylenu (zamiast tradycyjnego papieru) gwarantują dłuższą żywotność, większą wytrzymałość i mniej konserwacji.

MULTIDEP 1200 C/2

System dekantacji MULTIDEO 1200 C/2 to instalacja składająca się z dwóch połączonych pomiędzy sobą odstojników, gwarantujących natężenie przepływu równe 1200 l/min, nawet przy ograniczonych wysokościach. W zależności od sektora, w jakim miałby znaleźć zastosowanie wyposażony może być również we flokulator (kamień, ceramika, cement).

MULTIDEP 2400 QC/3

System dekantacji wykorzystujący swój kwadratowy kształt do optymalizacji przestrzeni i pojemności, przy równoczesnym utrzymywaniu natężenia przepływu wody równej 2400 l/min, nawet przy ograniczonej wysokości. System składa się z 3 połączonych ze sobą odstojników. Instalacja jest w pełni zautomatyzowana i ma charakter modułowy, dzięki czemu idealnie nadaje się do dużych przedsiębiorstw. Zazwyczaj proponowany razem z systemem prasy filtracyjnej FP. Może być również wyposażony we flokulator.