Proliner jest światowym liderem w produkcji dygitalizatorów dla pomiarów 2D & 3D

 

Prodim zajmuje się usprawnianiem produkcji (Production Improvement), dostarcza kompleksowe, przemysłowe rozwiązania. Prodim celuje w znaczne uproszczenie procesu za sprawą zastosowania cyfrowych metod pomiaru 2D lub 3D z dedykowanym oprogramowaniem, wszędzie tam gdzie są potrzebne.

Prodim stale rozwija nowe sposoby i metody pracy, w oparciu o wiedzę zdobywaną od swoich klientów.

Przemysł kamieniarski jest dla Prodim jednym z rodzimych na rynku, wśród których ProLiner znalazł zastosowanie i odnosi sukcesy. Wiedza i zaangażowanie Prodim w tej branży pozwala na stwierdzenie że ProLiner jest idealnym rozwiązaniem dla branży kamieniarskiej.

Proliner w przemyśle kamieniarskim znajduje bardzo szerokie zastosowanie m.in. do pomiaru schodów, podłóg, w projektach renowacji i odbudowy budynków. Oferuje bardzo szybkie i dokładne pomiary i eksport bezpośrednio do pliku DXF odpowiedniego do importu na CNC czy ploter.

Dla producentów blatów Prodim przygotował specjalne rozwiązanie pozwalające na ogromny wzrost liczby pomiarów. Dzięki Proliner, można w prosty sposób np. dodawać i edytować umywalki do rysunku cyfrowego. Dzięki sprawdzeniu, edycji i zakończeniu pomiaru na miejscu, produkt jest gotowy do produkcji.

Proliner® Zasada działania

 

Zasada działania Proliner jest bardzo prosta: pomiar przy pomocy przewodu.

Proliner® wyposażony jest w głowicę pomiarową, która może być obracana w każdym kierunku, oraz przewód który może być rozciągnięty na odległość kilku metrów. Na końcu przewodu znajduje się metalowy długopis pomiarowy. Przy pomocy długopisu można w łatwy sposób oznaczyć stosowne punkty. Punkty te są natychmiast konwertowane do cyfrowego pliku DXF CAD. Wraz z Proliner® możesz mierzyć proste, krzywoliniowe, oraz złożone kształty natychmiastowo. Można zmierzyć każdy obiekt w pozycji poziomej, pionowej lub pochyły. Cyfrowy rysunek może być wykorzystany na twojej maszynie CNC, lub może stanowić podstawę twojego projektu.

Jednak Proliner jest czymś więcej oprócz bycia szybkim, przyjaznym w obsłudze dla użytkownika i precyzyjnym, dodatkowo cechuje go niezawodność i wytrzymałość. Klienci, którzy dokonali zakupu Proliner 10 lat temu ciągle go używają przy codziennej pracy z całkowita satysfakcją. Poza pomiarem Proliner jest także wykorzystywany do kontroli jakości.

Rozwiązanie 2D jest wykorzystywane do pomiarów powierzchni płaskich, np. blatów kuchennych, podłóg i drzwi. Zasada działania jest oparta o rozwiązanie 3D, jedyną różnicą jest to, że generowane dane są przedstawiane w 2D.

Rozwiązanie 3D jest wszechstronne, do krzywoliniowego szkła, wnętrz pojazdów, schodów, także znajduje zastosowanie przy różnych renowacjach, oraz dla producentów łodzi.

 

 

Jeśeli chcesz wiedzieć więcej dzwoń:
Konrad Węgrzyn - +48 664 061 233