CENTRA OBRóBCZE INTERMAC

Maszyny do kamienia   ·   Narzędzia do kamienia   ·   Agregaty do kamienia

Master 23 - 3-osiowe kompaktowe centrum obróbcze

 

Prosta obsługa dzięki zintegrowanemu sterowaniu. Stanowi doskonałe rozwiązanie w małych warsztatach. Maszyna łączy technologię, cenę, niewielkie wymiary.

Master 30 - 3-osiowe centrum obróbcze

 

Maszyna znajduje zastosowanie w przedsiębiorstwach i małych firmach o dużym rytmie produkcji. Stół roboczy o wielkości 3 m gwarantuje masywność konstrukcji, precyzję i prędkość. Urządzenie dostosowane jest szczególnie do produkcji blatów kuchennych.

Master 33 - 43 - 33 Plus - 43 Plus - 3/4 osiowe centra obróbcze

 

Wysoka jakość i szeroka gama narzędzi sprawiają ze centra obróbcze z tej serii używane są w setkach zakładów.

Master 35 Plus - 45 Plus - 5-osiowe centra obróbcze

 

Modele z tej serii cechuje: prosta obsługa, krótki set up, sterowanie na bazie PC, nowe oprogramowanie miejsca cięcia oraz szeroka paleta urządzeń znajdujących się w opcjach.

Maszyna idealna dla przedsiębiorstw, które pragną być elastyczne i pracować bez wymiarowych granic, a to zagwarantuje im właśnie 5-osiowa nowoczesna głowica obróbcza.

Master 33 Twin - 43 Twin - 3-osiowe centra obróbcze z dwoma głowicami

 

Najnowsza generacja obrabiarek wyposażonych w głowicę z dwoma wrzecionami. Oszczędność czasu i wysoki poziom produkcji, możliwość wyłączenia jednego z wrzecion sprawia, że centra tej serii oferują wysoki poziom produkcji jak pozostałe centra obróbcze.

Master 850/1200

 

Największe z gamy Intermac 5-osiowe centrum obróbcze do kamienia z wysokością osi Z 850/1200, uchylnością osi A +/- 100 stopni, tarczą tnąca 625mm/1000mm oraz polem obróbczym 4200mm x 2700mm. Magazynek narzędziowy 39/59 pozycji oraz możliwość zamontowania toczni.